Güncel Haberler

23 NİSAN COŞKUSU MENDERES’TE YAŞANDI

Menderes Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikler coşkuyla gerçekleştirildi. Tüm gün süren etkinliklere dev Türk bayrağı damga vurdu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Menderes Belediyesi tarafından 19 Mayıs Stadyumunda etkinlik düzenlendi. Gün boyu süren etkinlikler renkli görüntülere sahne olurken, binlerce vatandaş 23 Nisan coşkusunu hep birlikte yaşadı.

Haluk Levent İzdihamı

Oyun alanının kurulduğu statta palyaço gösterileri, yüz boyama etkinliklerinin yanı sıra Maşa ve Koca Ayı gösterisi gerçekleşti. Çocukların büyük ilgi gösterdiği tiyatro oyununun ardından ise sevilen sanatçı Haluk Levent konser verdi. Konser alanını hınca hınç dolduran vatandaşlar Haluk Levent’in seslendirdiği şarkılarla eğlendi.

Dev Türk Bayrağı

Etkinliklere dev Türk bayrağı damgasını vurdu. Haluk Levent’in konseri sırasında açılan dev Türk bayrağı tüm stadı dolaşarak görsel bir şölen yaşandı.

Herkes davetli

Etkinlikle ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağanı olan günde Menderes’te biz de coşkuyu en güzel şekilde yaşadık. Menderes'ten dünyaya birlik ve beraberlik mesajını en güzel şekilde verdik. Bizimle bu birlik ve beraberliğe ortak olan binlerce vatandaşımıza teşekkür ederim. En büyük teşekkürü ise çocuklarımız hak ediyor. Onların sevgisi ve enerjisi ile Menderes'te daha çok güzel işlere imza atacağız” dedi.