Güncel Haberler

Haberler

MENDERES SÜPER LİG’DE

Süper Amatör Küme'ye yükselme maçında Menderes Belediyespor, Kemalpaşa
Esnafgücü'nü  3-0’lık skorla geçerek, tarihinde ilk kez Süper Amatör Küme’ye yükseldi.

Menderes Belediyespor, İzmir 1. Amatör Küme Play-Off final maçında karşılaştığı Kemalpaşa
Esnafgücü'nü,  Alper, Sadi ve Burak'ın golleriyle 3-0 yenerek şampiyonluk sevinci yaşadı. Atatürk Stadyumu 1 No’lu Yan Saha’da ki mücadeleyi Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İmre ile birlikte tribünden izledi. Bitiş düdüğüyle birlikte yeşil sahada Menderesli futbolcular, tribünde ise Menderesli taraftarların coşkusu yaşandı.

Başkan Soylu’dan şampiyonluk hediyesi

Tarihinde ilk kez Süper Amatör Küme’ye çıkmayı başaran Menderes Belediyespor’a Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’dan da şampiyonluk hediyesi geldi. Kulübe yeni takım otobüsü alındığını müjdeleyen Başkan Soylu, tüm takım, teknik heyet ve idari kadroya 1 hafta tatil hediye etti.

Menderes’te ilklerle devam

Karşılaşma sonrası açıklamada bulunan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Menderes'e ilkleri yaşatmayı sürdürüyoruz. İlçe tarihimizde ilk kez belediyemizin spor kulübü Süper Amatör Küme’ye çıkma başarısını gösterdi. Bu başarıda pay sahibi olan gençlerimiz ile kulüp başkanımız Hüseyin Zıhlı ve kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Spora yaptığımız yatırımların meyvesini kısa zamanda aldığımızı görmek bizi mutlu ediyor. Her alanda büyüyen, her alanda başarıyı yakalamış bir Menderes için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün hep birlikte tek ses olarak haykırıyoruz. Şampiyon Menderes Belediyespor” ifadelerini kullandı.