TAKVİM
Haberler
GÜNCEL HABERLER
ARŞİV 2
Anasayfa | Menderes Rehber | Webmail | İletişim
ARŞİV
  » PARK BAHÇELERİN BAKIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR Belediye ekiplerinin dönemsel olarak düzenli periodlarla gerçekleştirdiği bakım çalışmalarıyla, bitki örtüsünü kendini yenilemesi ve özelliğini kaybetmiş bitki ve ağaçların da yer yer budanarak canlandırılması sağlanıyor.
  » "İZMİR VE TÜRKÇENİN GÜZELLİKLERİ"PROJESİNİN BU YILKİ EV SAHİPLİĞİNİ MENDERES BELEDİYESİ YAPTI Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından yürütülen ve 3. düzenlenen “İzmir ve Türkçenin Güzellikleri“ Projesinin bu yılki ev sahipliğini Menderes Belediyesi yaptı.
  » "SU-SAĞLIK-GÜNEŞ YOLU" Projesi Adım Adım Hayata Geçiyor “Su-Sağlık-Güneş Yolu” Projesi Adım Adım Hayata Geçiyor
  » "SU-SAĞLIK-GÜNEŞ YOLU" PROJESİ HAYATA GEÇİYOR... Özdere Gümüldür Turizmini Tanıtma Altyapı Hizmet Birliği başvuru sahipliğinde ve Menderes Belediyesi ve Menderes Kaymakamlığı işbirliğiyle hazırlanan, İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) tarafından desteklenen proje ile, İzmir İli Menderes İlçesi Gümüldür Mahallesi sahilinde bulunan 1,7 km.lik sevgi yolunun “su-sağlık-güneş” teması altında görsel algılama ve çevre düzeni açısından iyileştirilerek turizme kazandırılıyor.
  » -“Bence Menderes” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı Menderes Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Bence Menderes" konulu ulusal fotoğraf yarışması sona erdi.
  » -“Bence Menderes” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı Menderes Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Bence Menderes" konulu ulusal fotoğraf yarışması sona erdi.
  » 100. YILINDA KADIN EMEĞİ Değerli okurlar; Alışılmış söylemlerle, kuru tebriklerle geçiştirmek istemediğim bu anlamlı günde, yazıma özellikle bu cümle ile başlamak istedim. İnsanlık tarihinde kadının adının ve emeğinin geçmediği kayıp yüzyıllardan
  » 18 KÖY 1 KONSER 1001 GÜZELLİK 27 Eylül Cuma akşamı Çatalca Köyü’nde Turkish Brass Ensemble orkestrası unutulmaz bir müzik ziyafeti verdi.
  » 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı KUTLU OLSUN Ulusal Kurtuluş Mücadelemizin, Cumhuriyetimizin ve aydınla devrimimizin başlangıcı olan 19 Mayıs Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Samsun’a çıkışının 92. Yıllı ve Gençlik Spor Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun.
  » 2. GELENEKSEL CUMAOVASI ULUSLARARASI HALK DANSLARI ŞENLİĞİ Menderes Belediyesi ve Cumaovası Efeler Kültür Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “CUMAOVASI ULUSLARARASI HALK DANSLARI ŞENLİĞİ” 14 Temmuz Cumartesi akşamı Kültür Merkezi’nde yapılan Gala Gösterisiyle son buldu
  » 2. GELENEKSEL HALK DANSLARI GECESİ Başkan Ergun ÖZGÜN’ün açılış konuşmasıyla başlayan gecede 2009-2010 yılı şampiyonu olan Menderes Belediyesi Futbol Takımı da sahneye davet edildi. Başkan Özgün yaptığı konuşmada öncelikle takımın başarısını kutlarken
  » 2. GELENEKSEL UÇURTMA ŞENLİĞİNDEN RENKLİ GÖRÜNTÜLER Menderes Belediyesi, Özdere Çevre Koruma Dayanışma & Geliştirme Derneği tarafından bu yıl 2. düzenlenen ve geleneksel hale getirilen uçurtma şenliği renkli görüntülere sahne oldu.
  » 2009 TFF PLAJ FUTBOLU LİGİ MENDERES ETABI Plaj Futbolu Ligi ülkemizde ilk defa Futbol Federasyonumuz AR-PEG kapsamında Gündüz Tekin ONAY önderliğinde 2006 yılında kuruldu.
  » 23 NİSAN COŞKUSU Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 90. yildönümü Menderes’te renkli etkinliklerle kutlandı
  » 23 NİSAN İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde 19 Mayıs Stadında gerçekleştirilen törenle bir kez daha coşkuyla kutlandı.Vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gören kutlama etkinlikleri, ilçemizdeki tüm okulların katılımıyla renkli bir şölene dönüştü.
  » 24 Kasım ÖĞRETMENLER GÜNÜ Kutlu Olsun
  » 25. AHİLİK HAFTASINDA ANLAMLI BULUŞMA 25. Ahilik haftası programı çerçevesinde İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Zekeria MUTLU, Menderes Esnaf Odası Başkanı İsmet SARIKAYA, Menderes Şöförler Odası Başkanı Mehmet GEMİCİ ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Ergun ÖZGÜN’ü makamında ziyaret etmişlerdir.
  » 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ 3 Aralık Dünya Engelliler Günü, İnsancıl Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından Menderes Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi toplantı salonunda düzenlenen etkinlikle kutlandı.
  » 3. ULUSLARARASI CUMAOVASI HALK DANSLARI ŞENLİĞİ 3. Uluslararası Cumaovası Halk Dansları Şenliği 20 Ağustos 2013 Salı günü Menderes merkezde kortej ile başlıyor..
  » 4. HALK DANSLARI GECEMİZ “Her geçen gün daha da büyüyoruz” sloganıyla bu yılki gösterilerine hazırlanan Menderes Belediyesi Halk Dansları Ekibi, 4. Düzenlenen etkinlikte tanıtım sloganında belirtiği gibi çok daha geniş bir kitleye ulaştı. Menderes Merkez ve Görece’de düzenlenen etkinliğe binlerce kişi katıldı.
  » 4. MASA TENİSİ TURNUVASI Menderes Belediyesi tarafından bu yıl 4. düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası birbirinden heyecanlı karşılaşmalarla son buldu. Görece Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen turnuva Lisanslı Sporcular, Minikler, Yıldızlar ve Büyükler olmak üzere toplam 4 katagoride yapıldı.
  » 6111 Sayılı Kanun İle Borçların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin DUYURU 6111 Sayılı Kanun İle Borçların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin DUYURU 25.02.2011 tarih ve 6111 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması hakkında
  » 7’DEN 70’E MASA TENİSİ Bu yıl 5. kez düzenlenen Menderes Belediyesi Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası, yoğun bir katılımla gerçekleşti. 26 Mayıs tarihinde, Görece Çok Amaçlı Spor Salonu’nda masa tenisi tutkunlarını buluşturan turnuva, altı ayrı kategoride 108 yarışmacının kıyasıya rekabetine sahne oldu.
  » 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ
  » 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ FESTİVALİ İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Etkinlikleri dahilinde hazırlanan fuara, Menderes Belediyesi de “İlçemizde Kadın Emeği ve Değeri” temalı standıyla katılacak.
  » 87. YILLINDA CUMHURİYET Değerli Hemşehrilerim; Cumhuriyetimizin 87. yıllını Ayyıldızlı bayramığımızın şanlı gölgesi altında ve tam kalbimizin üzerine özenle iliştirdiğimiz büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün
  » AÇIK HAVA YAZ ETKİNLİKLERİNDE MÜZİK VE DANS COŞKUSU... 20 Temmuz Çarşamba günü yurtdışından ve ülkemizin farklı bölgelerinden gelen Halk Dansları ekiplerinin korteji ile başlayan Menderes Belediyesi Yaz Etkinlikleri, Cumartesi akşamı Kültür Merkezi Anfitiyatro da gerçekleştirilen GALA gösterisinde Sayın Menderes Kaymakamı Tahsin KURTBEYOĞLU’nun plaket takdimiyle son buldu.
  » ALINAN ÖNLEMLERLE, OLASI SEL FELAKETLERİNİN ÖNÜNE GEÇİLDİ Tüm yurdu etkileyen ağır kış koşulları, Ege Bölgesi’nde daha çok yoğun ve şidetli yağışlarla kendini hisetirirken, ilçemizde yaz döneminde
  » ANNELER GÜNÜ’NDE UZAKLAR YAKIN OLDU Bu yıl Anneler Günü’nü farklı bir organizasyonla kutlayan Menderes Belediyesi, yeni yasal düzenlemeyle belediyenin yetki ve sorumluluk alanına giren orman köylerinde yaşayan annelerimiz ile bir araya geldi.
  » ANNELER GÜNÜ’NÜNDE DOYASIYA EĞLENDİK Menderes Belediyesi’nin Anneler Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlik, Değirmendere ve Bulgurca mahallelerimizdeki kadınlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleşti. Davette doyasıya eğlenen bayanlar, annelik ortak paydası altında buluşarak, hepbirlikte güzel bir gün geçirdiler.
  » ATA’MIZI SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ...
  » ATATÜRK’Ü ÖLÜMÜNÜN 71. YILINDA SAYGIYLA ANIYORUZ
  » BAŞARISINI TÜFAD BELGELEDİ Spor Eğitmeni Egecan Kaya, Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.
  » BAŞKAN ERGUN ÖZGÜN BAL-GÖÇ DERNEĞİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU İzmir Bal-Göç Derneği Görece Şubesi kısa süre önce değişen yeni yönetimiyle dostluk ve tanışma kahvaltısı düzenledi.
  » BAŞKAN ERGUN ÖZGÜN OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR Başkan Ergun ÖZGÜN “İnsanlar ve Yönetim” ders konusu kapsamında bilgi ve tecrübelerini paylaşmak üzere 4A sınıfı öğrencileriyle Sınıf Öğretmenleri Şenay AKTAY’ın ve okul müdürü Mevlüt ÇAKMAK’ın davetlisi olarak Özdere Ortaköy İlköğretim Okullu’na ziyarette bulundu.
  » BAŞKAN ERGUN ÖZGÜN ÖĞRENCİLERİN HEYECANINI PAYLAŞTI Başkan Ergun ÖZGÜN 2012-2013 eğitim-öğretim yıllının başlamasıyla okullu olan yüzlerce öğrencinin ilk gün heyecanına ortak oldu.
  » BAŞKAN ERGUN ÖZGÜN ŞEHİT ER İBRAHİM KOCAGÖBEK İ.O.O NU ZİYARET ETTİ Başkan Ergun ÖZGÜN ilçe genelinde sık aralıklarla düzenlediği ziyaretlerinden birini, bu hafta Tekeli Şehit Er İbrahim Kocagöbek ilköğretim Okulu’na gerçekleştirdi.
  » BAŞKAN ERGUN ÖZGÜN “EĞİTİMDE İLÇE STANDARTLARINI YÜKSELTMEK ZORUNDAYIZ” Başkan Ergun ÖZGÜN 2012-1013 eğitim-öğretim döneminin açılmasıyla birlikte ilçe genelinde düzenlediği okul ziyaretlerini hızlandırdı. Başkan kısa ve uzun vadedeki çalışma programında önceliği eğitim hizmetlerine ayırdıklarını belirterek
  » BAŞKAN ERGUN ÖZGÜN’DEN “HAYIRLI İŞLER” ZİYARETİ Menderes Belediye Başkanı Ergün Özgün Gümüldür’lü pazar esnafıyla geçtiğimiz günlerde Menderes Belediyesi Meclis Salonu’nda bir toplantı yapmış ve bu toplantıda pazar yerindeki tezgahların düzenlenmesi konusu karara bağlanmıştı.
  » BAŞKAN ERGUN ÖZGÜN’ÜN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
  » BAŞKAN ÖZGÜN “ÇOCUK YAZARLAR” İLE BULUŞTU “Menderesli Çocuk Yazarlar Projesi” kapsamında bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Çocuk Yazarlar İmza Günü” etkinliği 29 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleşti.
  » BAŞKAN ÖZGÜN “ÇOCUK YAZARLAR” İLE BULUŞTU “Menderesli Çocuk Yazarlar Projesi” kapsamında bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Çocuk Yazarlar İmza Günü” etkinliği 29 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleşti.
  » BAŞKAN’DAN GENÇLERE ANLAMLI KARNE HEDİYESİ Menderes Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerine Başkan Ergun Özgün’den anlamlı karne hediyesi
  » BAŞKAN’DAN VOLEYBOLCULARA JEST Başarılı bir sezonu geride bırakan Menderes spor voleybol takımı oyuncuları, Menderes Belediye başkanı Ergun Özgün’ün davetlisi olarak katıldıkları kahvaltı etkinliğiyle yorgunluk attı.
  » BAŞKANLAR MENDERES’TE BULUŞTU İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Aziz KOCAOĞLU ve metropol ilçe başkanları, Menderes Belediye Başkanı Sayın Ergun ÖZGÜN’ün davetlisi olarak katıldıkları toplantıda
  » BELEDİYE İŞÇİLERİNİN YÜZÜ GÜLÜYOR Menderes Belediyesi ile Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (Belediye-İş) arasında gerçekleşen toplu sözleşme görüşmelerinde mutlu sona ulaşıldı.
  » BÜYÜK ZAFERİN 87. YILDÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
  » CUMHURİYET’İN RENGİ Cumhuriyet’in 90. yılında tüm evlerde Türk bayrağı dalgalanıyor.
  » ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI Belediyemiz tarafından çevre düzenlemeleri kapsaminda agaç ve çimlendirme yapilan park,bahçe,refüj ve kavsaklara mevsimlik çicek dikiminin de gerçekleştirilmesiyle renkli görüntüler ortaya çıktı.
  » ÇÖP KONTEYNIRLARI VE ARAÇLARI DEZENFEKTE EDİLİYOR Menderes Belediyesi Sağlık Ekipleri tarafından toplanan konteynırlar modern yıkama aracıyla iç-dış temizliği yapılarak bakteri, mikrop ve haşere oluşumunu engellemek için kimyasallarla düzenli olarak dezenfekte ediliyor.
  » DAHA GÜZEL GÜNLERİ BİRLİKTE PAYLAŞMAK UMUDUYLA, MUTLU YILLAR
  » DEV FİNAL Menderes Belediyesi 10 Ağustos Cumartesi akşamı 19 Mayıs Stadında gerçekleştiridiği etkinlik ile onbinlerce Menderesliye güzel bir bayram gecesi yaşattı.
  » DOĞA İLE BULUŞMA ZAMANI Doğa yürüşleri; küçük bir hafta sonu kaçamağı yapmak isteyen ve kent hayatının karmaşasından kaçarak, doğaya sığınmayı tercih edenler için özellikle son dönemlerde keyifli bir alternatif olmuştur.
  » DOĞA VE SPORSEVERLER ÖZDERE’DE BULUŞTU Menderes Belediyesi tarafından gerçekleştirilen doğa yürüyüşleri bu kez Özdere’ye yol aldı.
  » DOĞA YÜRÜYÜŞLERİMİZ DEVAM EDİYOR Gündelik yaşamın stresinden uzak, doğa ile baş başa bir gün geçirmek isteyen Menderesliler, Belediyemiz tarafından düzenlenen doğa yürüyüşünde bir araya geldiler.
  » E-KÜTÜPHANE PROJESİ TAMAMLANDI Belediyemiz Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi bünyesinde kurulan Kütüphane, özellikle öğrenciler tarafından oldukça verimli bir şekilde kullanılmakta ve önemli bir misyon üstlenmektedir. İlçe genelindeki her yaştan kesime hitap eden zengin içeriğiyle
  » Ege Meclisi’nin bu akşam ki konuğu Başkan Ergun ÖZGÜN
  » EMLAK BORCU 2. TAKSİTLERİ İÇİN SON GÜN 30 KASIM
  » EMLAK VE ÇTV 2. TAKSİT 2012 SON ÖDEMELERİ
  » Emlak ve ÇTV Ödemeleri
  » ERDİNÇ HAYRULLA’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Partisi Milletvekili Erdinç Hayrulla, Kırcaali’den düzenlenen 19 Mayıs Anma Etkinlikleri’ne katılan Menderes Belediye Başkanı Ergun Özgün’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
  » ESNAF TOPLANTILARININ İLKİ ÖZDERE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ Başkan Ergun ÖZGÜN, meclis üyeleri ve bürokratlarının etkin katılımıyla düzenlenen toplantıda; Toplantıya katılan esnaf, sorunlarını ve çözüm önerilerini sunarken
  » ETİK HAFTASI
  » FERHAT GÖÇER İLE UNUTULMAZ GECE Menderes Belediyesi, geleneksel olarak gerçekleştirdiği yaz konserlerine bu yıl Ferhat Göçer ile “Merhaba” dedi.
  » FUNDA ARAR KONSERİ
  » FUNDA ARAR KONSERİ
  » FUTBOL TAKIMIMIZ U-17 GRUP ŞAMPİYONU OLDU 16 Aralık Pazar günü kendi sahamızda şampiyonluk mücadelesini Gaziemir-Hoyran Spor karşında veren U-17 Takımımız, aldığı galibiyetle İzmir şampiyonasına katılma hakkı kazandı.
  » GAZİPAŞA’DA ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI Menderes Belediyesince yürütülen projeler, ilçe halkının yüzünü güldürmeyi sürdürüyor.
  » GÖKLERDE MENDERES ESİNTİSİ Büyüklerin çocukluk yıllarına geri döndüğü, çocukların da doyasıya eğlendiği 4. Geleneksel Uçurtma Şenliği her yıl olduğu gibi bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.
  » GÜVERTE RESTAURANT YENİLENİYOR Özdere mahallemizde bulunan Güverte Balık Restoran yenileniyor. Bahçe ve çevre düzenlemesi, deniz ile daha barışık ve görsel zenginliği yüksek bir mekan haline getiriliyor
  » HAK VE ÖZGÜRLÜKLER PARTİSİ ÖZGÜN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ Bulgaristan 2013 Milletvekili Genel Seçimlerinde 36 milletvekili çıkartan Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) heyeti, Menderes Belediye Başkanı Ergun Özgün’ü makamında ziyaret etti.
  » HALK DANSLARI 5. KEZ COŞTURDU Geleneksel Halk Dansları Gecesi, bu yıl beşinci kez seyircisiyle buluştu.
  » HALK MECLİSİ Menderes Belediyesi 5 Ağustos 2013 Pazartesi saat 21.15 de düzenlediği halk meclisi toplantısı ile tüm hizmet dönemini masaya yatırdı.
  » HALKIMIZA DUYURULUR... Özdere Mevkii’nde altyapı ve kanalizasyon bugüne kadar yapılmadığından; vidanjörlerle fosseptiklerden çekilerek bertaraf edilen evsel atıklar, İzmir İl Çevre ve Orman Müdürlüğü’nün dökümleri durdurması sebebi ile sıkıntı yaratmaktadır.
  » HAŞERE İLE MÜCADELE ÇALIŞMALARI BAŞLADI Çevre sağlığının korunması amacıyla Menderes Belediyesi ilaçlama ekipleri ilçe genelinde haşereye karşı ilaçlama ve temizlik çalışmalarına başladı
  » HAYDİ ÇOCUKLAR SPORA!.. Yaz Spor Okulları’na kayıt yaptıran yüzlerce öğrenci Gençlik Parkı’nda bir araya geldi.
  » HER GENÇ BİR FİDAN, HER FİDAN BİR UMUTTUR Menderes Gençliği, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı; Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 93 yıl önce, tam bağımsız Türk Devletinin ilk tohumlarını atmak için çıktığı ulusal mücadelemizin anısına yakışır bir etkinlikle kutladı.
  » HÜNER COŞKUNER YAZ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MENDERES’DE
  » IHLAMUR KOKUSU MENDERES SOKAKLARINDA Mis kokulu çiçekleri, şifa veren çayı ve yaz aylarında serinleten gölgesiyle bilinen ıhlamur ağacı, baharın gelişiyle birlikte doğanın uyanışına eşlik eden Menderes sokaklarıyla buluştu.
  » İLÇEM MENDERES DERGİSİ OKUYUCUSUYLA BULUŞTU Yeni yılın ilk günleriyle birlikte Menderesliler’e dağıtımı tamamlanan İlçem Menderes dergisinin ikinci sayısında yaklaşık 15 bin okuyucuya ulaşıldı.
  » İLÇEMİZDE KURBAN BAYRAMI ETKİNLİKLERİ Kurban Bayramı bayramlaşma töreni Menderes Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sayın Menderes Kaymakamı Tahsin KURTBEYOĞLU ve Sayın Belediye Başkanı Ergun ÖZGÜN’ün
  » İptal edilen 508 Menderes - Konak Otobüs seferleriyle ilgili olarak genel duyuru Kent içi ulaşım politikası ve organizasyonu İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ve ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından programlanıp uygulanmaktadır
  » Kadın Emeğinin ve Dayanışmanın Günü İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Etkinlikleri dahilinde hazırlanan fuara, Menderes Belediyesi de “İlçemizde Kadın Emeği ve Değeri” temalı standıyla katılarak ayrı bir renk kattı.
  » KADINLAR SOYLU’YU BAĞRINA BASTI SOYLU: ’’KADINLAR, TOPLUMUN KALBİDİR’’ Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Altıntepe Mahallesi’nde kadınların düzenlediği gözleme partisine katıldı. Kadınlarla birlikte gözleme pişiren Soylu, ’’Menderes, kadınların ellerinde yükselecek’’ dedi.
  » KALBİMİZ SİZİNLE! 2012 – 2013 sezonunda gruplarında ikinci olan Menderesspor Voleybol Altyapı Küçük Erkekler ve Altyapı Yıldız Erkekler takımları, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği turnuvaya katılmaya hak kazandı.
  » KAPALI PAZAR YERİNDE DAHA SAĞLIKLI VE RAHAT ALIŞVERİŞ Eski Pazar yerinin tahliyesi ve yıkımı ile başlatılan çalışmaların ardından esnaf ve pazarcılar mevcuttaki Kapalı Pazar Yerin’e taşındı. Başkan Ergun ÖZGÜN konuyla ilgili yaptığı açıklamada
  » KARŞIYAKA DAĞCILARI YENİDEN MENDERES’TE! Geçtiğimiz aylarda ilçemizde konuk ettiğimiz İzmir Karşıyaka Dağcılık Kulübü bir kez daha Menderes doğasıyla buluşuyor.
  » KASIM’DA ÖZDERE BAŞKADIR Türkiye’nin pek çok yöresinde kara kışın kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı bugünlerde tatilciler Özdere’de güneşin ve denizin tadını çıkartmaya devam ediyor.
  » KASRA MEYDAN PROJESİ HAYATA GEÇİYOR Bölgenin ekonomik, sosyal, kültürel, turistik ihtiyaçlarının ve gereklerinin göz önüne alınarak planlanan Kasra Meydan Projesi’nde ilk etap çalışmaları başladı.
  » KATILIMCI BELEDİYECİLİK GÖRECE BULUŞMASI Başkanımız, Meclis Üyeleri ve bürokratları 17 Ocak Pazar Günü Görece’deki Apartman Yöneticileri ile buluştu. Görece’nin ihtiyaçları, yapılmakta olan
  » KENT HAYATININ TÜM OLANAKLARI AYAĞINIZA GELİYOR... Menderes’in en büyük projesinde çalışmalar aralıksız devam ediyor, inşaat hızla yükseliyor. Temelini, Ağustos 2011 tarihinde attığımız projemizi planlandığı gibi Ekim ayında hizmete açacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
  » KİMLİĞİMİZİ VAR EDEN CUMHURİYET KUTLU OLSUN
  » KÖY ÇOCUKLARI FUTBOL EĞİTİMİ PROJESİ Menderes Belediyesi TFF HiF Biriminin desteğiyle “eğitimde fırsat eşitliği” ne katkı bağlamında gerçekleştirdiği Köy Çocukları Futbol Eğitimi Projesini hayata geçirdi.
  » KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Sizlerle bir bayramı daha karşılamanın mutluluğu içindeyim. Bu hizmet yılımızda da önceki dönemlerde olduğu gibi tüm vatandaşlarımızın rahat, huzurlu bir bayram
  » KURSLARIMIZA YOĞUN İLGİ Katılımcılara sosyal, kültürel bilgi ve beceriler kazandırmak amacıyla açılan kurslara ilginin her geçen yıl daha da arttığını belirten başkan Ergun ÖZGÜN konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı
  » KURUMUMUZCA GÖRSEL TANITIMI YAPILMAMIŞ ETKİNLİKLERE İTİBAR EDİLMEMESİ Son dönemde Belediyemizin adını ve logosunu kullanan şahıslar tarafından, yaşlı, çocuk ve engelli vatandaşlarımız yararına etkinlik ve tiyatro gösterisi düzenleneceği öne sürülerek, bilet satışı yapıldığı ve bağış toplandığı tespit edilmiştir
  » KÜLTÜR MERKEZİ AÇIKHAVA SANAT ETKİNLİKLERİNDE SANAT MÜZİĞİ BÜYÜSÜ Sanat müziğinin önde gelen yorumcularından sayın Nalan ALTINÖRS 17 Eylül Cuma akşamı Kültür Merkezi Anfitiyatro da unutulmaz bir konser verdi. Geceye Menderes Belediye Başkanı Sayın Ergun ÖZGÜN
  » KÜLTÜR VE TOPLUM MERKEZİ – CEMEVİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI Menderes Belediyesi’nin öz kaynaklarının aktarılması yapımı tamamlanan Kültür ve Toplum Merkezi – Cemevi ibadete açıldı.
  » KÜLTÜREL ZENGİNLİK VE DÜNYA BARIŞI İÇİN TEK SAHNE, TEK SES, TEK ÇAĞRI Menderes Belediyesi ve Cumaovası Efeler Kültür Derneği tarafından 3. Kez düzenlenen CUMAOVASI ULUSLARARASI HALK DANSLARI ŞENLİĞİ ‘nde dünya barışına yönelik çağrı tek ses olarak yankılandı.
  » MAVİ BAYRAKLI SAHİLLERİMİZDE TATİL AYRICALIĞI Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı (FEE) öncülüğünde yürütülen Mavi Bayrak projesi kapsamında, Özdere ve Gümüldür sahilleri her yıl tekrarlanan çalışmalar sonucunda Mavi Bayrak almaya hak kazandı.
  » MENDERES BELEDİYESİ 2. MASA TENİSİ TURNUVASI Toplam 106 sporcunun katıldığı turnuva, Görece Çok Amaçlı Salonun’da 31 Ekim Pazar günü yapıldı. Lisanslı Sporcular, Minikler, Yıldızlar ve Büyükler olmak üzere toplam 4 katagoride düzenlenen turnuvada
  » MENDERES BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ Menderes Belediyesi büyüyen gelişen ilçemizin ihtiyaçlarını karşılamak için araç filosuna yaptığı takviyelerle hizmet ağını genişletiyor. 3 adet belediye tipi otobüs ve 1 adet turizm tipti midibüsü arac filosuna ekleyerek
  » MENDERES BELEDİYESİ ENDÜSTRİ ve TEKNİK MESLEK LİSESİ’NDE İLK DERS ZİLİ HEYECANI Yapımı 9 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan ve Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devri yapılan Menderes Belediyesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 2013-2014 eğitim-öğretim döneminde ilk öğrencilerine kapılarını açtı.
  » MENDERES BELEDİYESİ ESNAF TOPLANTILARI BAŞLIYOR Menderes Belediyesi olarak 2010 yılını sizlerle birlikte planlamak istiyoruz. Çözüme dayalı, iletişimi daha güçlü bir platformda buluşarak,
  » MENDERES BELEDİYESİ GÖRECE KÜTÜPHANESİ HİZMETE AÇILDI Herkese okuma sevgisi ve disiplini kazandırma çabamıza bir katkı olarak hizmete açılan kütüphanemizde çağdaş, klasik türk ve dünya edebiyatı seçkin eserlerinden; zengin ansiklopedik kaynaklara,
  » MENDERES BELEDİYESİ İLÇEMİZE İLK MESLEK LİSESİNİ KAZANDIRIYOR 2 Ağustos Salı günü İzmir Valiliği’nde imzalanan protokol ile ilçemize meslek lisesi kazandırılacağı müjdesini veren başkan Ergun ÖZGÜN, Büyük Şehir Belediyesi ile ortak yürütülecek proje için çalışmalara bu yıl içerisinde başlanacağını ve 2012-2013 eğitim-öğretim yıllına yetiştirilmesini hedeflediklerini belirtmiştir.
  » MENDERES BELEDİYESİ SANAT GÜNLERİ ve 2. ESNAF ÇARŞISI ETKİNLİĞİ
  » MENDERES BELEDİYESİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ PROJESİ İMZA TÖRENİ Başkan Aziz Kocaoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek Menderes Belediyesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi projesi İmza Töreni’ne tüm halkımız davetlidir.
  » MENDERES BELEDİYESİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ PROTOKOLÜ TÖRENLE İMZALANDI İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Menderes Belediyesi ortak projesi olan “Menderes Belediyesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi” protokolü törenle imzalandı.İnşaat çalışmaları hızla devam eden proje bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlanarak önümüzdeki eğitim öğretim dönemine hazır hale getirilecek.
  » MENDERES BELEDİYESİ YAZ ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR Menderes Belediyesi, 2011 Yaz Etkinlikleri kapsamında yine birbirinden renkli organizasyonlara imza atıyor. Menderes Belediyesi Yaz Etkinlikleri Gülay Konseri & Cumaovası Efeler Kültür Derneği Halk Dansları
  » MENDERES BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI
  » MENDERES BELEDİYESİ’NDE TOPLU SÖZLEŞME SEVİNCİ Menderes Belediye Başkanlığı Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen) arasında sürdürülen toplu-iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı.
  » MENDERES BELEDİYESİ’NDEN KADIN EMEĞİNE TAM DESTEK 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleşen fuara “Kadın eline nazar değmesin” temalı standıyla katılan Menderes Belediyesi ziyaretçilerden tam not aldı.
  » MENDERES BELEDİYESİ’NDEN ÖNEMLİ BİR KÜLTÜR HİZMETİ Menderes Belediyesi Kültür Yayınları kapsamında basımı yapılan ve Dr. Türkan ACAR tarafından kaleme alınan Menderes’teki Türk Eserleri adlı kitap içerdiği bilgiler ve görsellerle ilçe tarihimize kısa bir yolculuk yaptırıyor.
  » MENDERES BELEDİYESPOR BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR Menderes Belediyespor genç ve yıldız erkek voleybol takımları bir hafta arayla yaptıkları maçlarda Konak Belediyespor’u iki ayrı branşta mağlup etti.
  » MENDERES PLAJLARINDA MAVİ BAYRAK DALGALANMAYA DEVAM EDİYOR Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı’nın belli kriterlere sahip plaj ve marinalara verdiği mavi bayraklar, gelecek yaz da Menderes sahillerinde dalgalanmaya devam edecek.
  » MENDERES RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE BULUŞUYOR Menderes Belediyesi, ilçenin dört bir yanındaki Menderes sakinlerini Ramazan eğlenceleriyle buluşturuyor.
  » MENDERES SAHİLLERİ RENGARENK İzmir’in en önemli turizm merkezlerinden olan Menderes sahilleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi topluyor. Hava sıcaklıklarının artmaya başlamasıyla birlikte yerli yabancı tatilcilerin uğrak yeri haline gelen sahillerde oldukça renkli görüntüler ortaya çıktı.
  » MENDERES SAHİLLERİ TESCİLLİ GÜZEL! Menderes, bu yıl 7 noktada 10 Mavi Bayrak almaya hak kazandı.
  » MENDERES VERGİ DAİRESİ TAŞINIYOR Menderes Belediyesi binasının üst katında hizmet veren Menderes Vergi Dairesi, Merkez Çarşı’ya taşınıyor.
  » MENDERES YÖRÜK ŞENLİĞİ’NDE BULUŞTU Tekeli mahallesinde bu yıl ilki düzenlenen Menderes Belediyesi Yörük Şenliği oldukça renkli görüntülere sahne oldu.
  » MENDERES’İN ENGELSİZ YÜREKLERİ 3 Aralık Dünya Engelliler Günü, İnsancıl Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından Menderes Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi toplantı salonunda düzenlenen etkinlikle kutlandı.
  » MENDERES’İN GURUR TABLOSU Menderes Belediyesi Gençlik Kültür ve Spor Kulübü Derneği Halk Dansları Topluluğu, Kültür Merkezi anfitiyatro ve Görece Rumeli Meydanı’nda sergiledikleri performanslarıyla bir kez daha büyük beğeni topladılar.
  » MENDERES’TE YAZ SEZONU HAZIRLIKLARI Menderes Belediyesi yaz sezonu hazırlıklarına devam ediyor.Yeni sezonunun gelmeye başlamasıyla şehir merkezi ve sahil bandındaki çalışmalara hız verildi.
  » MENDERES’TE YOLLAR ARTIK DAHA GÜVENLİ VE KULLANIŞLI Menderes Belediyesi ekipleri kritik ulaşım noktalarında yaptıkları düzenlemeler ile sürücüler ve yayalar için güvenliği artırıcı önlemler almaya devam ediyor.
  » MENDERES-İZMİR KARAYOLU AYDINLATMA ÇALIŞMASI Menderes-Gaziemir arası otoyolu, Belediyemiz ve TEDAŞ ortak çalışmasıyla tüm yol boyu sürekli ışıklandırılmış,
  » MENDERES; MEYDAN, OTOPARK, TİCARİ ALAN VE ÇEVRE DÜZENLEME PROJESİ HAYATA GEÇİYOR İlçemizin sosyal ve ekonomik hayatına canlılık getirecek olan önemli prestij projelerden biri daha Menderes Belediyesi tarafından hayata geçiriliyor.Sosyal Yaşam Alanları, Kapalı Otopark ve Alışveriş temelleri atıldı…
  » MENDERESLİ BAYANLARIN SPOR TUTKUSU Menderesli bayanlar özellikle pilates kursuna gerçekleştirdikleri etkin katılımla dikkat çekiyorlar. Pilates sayesinde öncellikle günlük streslerinden kurtulduklarını ve sağlıklı bir şekilde zayıflayıp form tutuklarını
  » MENDERESLİ BİR BÜYÜK USTA: AHMET ADNAN SAYGUN Klasik Batı Müziği’nin Türkiye’deki öncüsü, besteci ve etnomüzikolog Ahmet Adnan Saygun’un Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Anabilim Dalı Binası girişine yerleştirilen büstü törenle açıldı.
  » MENDERESLİ ÇİÇEKÇİLER 14 ŞUBAT’A HAZIR Sevgililer Günü öncesinde yoğun biçimde çalışan Menderesli kesme çiçek üreticileri hazırlıklarını tamamladı.
  » MERKEZ ÇARŞI KAPALI OTOPARKI ÜCRETSİZ OLARAK HİZMETE GİRDİ Menderes Belediyesi Merkez Çarşı Projesi ve Çevre Düzenleme Projesi kapsamında yapılan ve hizmete geçirilen kapalı otopark, belli bir süre için ücretsiz olarak halkın kullanımına açıldı.
  » METROPOL İLÇE KOORDİNASYON TOPLANTISI İzmir’in ve Menderes’in ekonomik yönden kalkınmasına katkıda bulunacak, ulusal ve uluslararası düzeyde etkinliğinin arttırılmasına yönelik fikir, plan ve projelerin geliştirilmesini sağlamak amacıyla
  » MEYDAN, TİCARİ ALAN ve ÇEVRE DÜZENLEME PROJESİ İhale İlanı 2
  » MUSTAFA KEMAL İLKÖĞRETİM OKULU’NUN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİLER İl genelinde yapılan Masa Tenisi Turnuvasında üçüncülük kazanan ayrıca ilçemizde gerçekleştirilen Bilgi Yarışmasında da geçen sene olduğu gibi yine birincilik elde eden Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nun başarılı öğrencileri ve öğretmenleri Belediye Başkanımız Ergun Özgün’ü makamında ziyaret ettiler.
  » MÜLKİYETİ MENDERES BELEDİYESİ’NE AİT TAŞINMAZ ÜZERİNDEKİ İŞYERLERİNİN SATIŞ İLANI
  » MÜLKİYETİ MENDERES BELEDİYESİ’NE AİT TAŞINMAZ ÜZERİNDEKİ İŞYERLERİNİN SATIŞ İLANI
  » ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ Menderes Belediyesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Başkan Ergun Özgün’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
  » ÖZDERE İLERİ BİYOLOJİK ATIK SU ARITMA TESİSİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI 13.5 milyon liraya mal olan 125 bin kişi kapasiteli Özdere İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi törenle hizmete açıldı.
  » ÖZGÜN’DEN KADINLAR GÜNÜ HEDİYESİ Sağlıklı yaşam ilkesiyle belediyenin Gümüldür, Görece ve Menderes merkezdeki spor salonlarını dolduran Menderesli kadınlar, Kadınlar Günü’nü Belediye Başkanı Ergun Özgün’ün hoş sürpriziyle karşıladı.
  » PROJELERİMİZİN KAPANIŞ KOKTEYLİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Özdere Gümüldür Turizmini Tanıtma Altyapı Hizmet Birliği’nin İzmir Kalkınma Ajansı 2009 Turizm ve Çevre Mali Destek programı kapsamında hibe almaya hak kazanmış olan
  » RAMAZAN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI Menderes Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan Ayı Özel Programı, Cumartesi gecesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlik ile başladı.
  » RAMAZAN ETKİNLİKLERİ TAKVİM DÜZENLEMESİ Menderes Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan Ayı Özel Programı kapsamında devam eden etkinlik takviminde değişiklik olmuştur.
  » SAHİL TEMİZLEME ARACI HİZMETE GİRDİ Menderes Belediyesi, sahilleri daha temiz bir görünüme kavuşturmak amacıyla araç filosuna Sahil Temizleme makinası kattı.Sahildeki çöpleri ve diğer atıkları temizleyerek kumsalı düzenleyen araç, günün belirli saatlerinde çalıştırılıyor.
  » SATRANÇ TURNUVASI’NDA 54 ÖĞRENCİYE MADALYA Menderes Satranç Şenliği’nde turnuvaya katılan 220 öğrenciden 54’ü ödüle layık görüldü.
  » SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DAHA RENKLİ BİR MENDERES Menderes Belediyesi ilçemizde ihtiyaç duyulan muhtelif noktalara, yeni çocuk oyun parkları ve sosyal alanlar kazandırmaya devam ediyor. Özellikle Çocuk oyun alanı ve parkları bulunmayan
  » SPORCULARIMIZA BAŞKAN’DAN TAM DESTEK Sporcularımız Başkan Ergun ÖZGÜN’nün maç öncesi ziyaretleriyle motive oluyor, başkandan tam destek alan takımlarımız başarılı sonuçlara imza atıyorlar.
  » ŞAMPİYONLUK ÖYKÜMÜZ
  » TAKSİCİLERDEN BAŞKAN’A TEŞEKKÜR Menderes Belediye Başkanı Ergun Özgün, geçtiğimiz ay Menderes Belediyesi tarafından hizmete açılan Gümüldür Taksi Durağında taksicilerle bir araya geldi.
  » TEKELİ’NİN İMAR PLANLAMASI ÇALIŞMALARI SONA ERDİ Tekeli Mahallesi’nin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planları Menderes Belediyesi İmar Müdürlüğü ekiplerince tamamlanarak İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin onayına sunuldu.
  » TİCARET MERKEZİ VE ÇARŞI İNŞAATINDA SONA ULAŞILDI İnşaat çalışmaları ve meydan düzenlemesi biten projenin anahtar teslim töreni 9 Kasım Cuma günü Belediye Başkanlığında yapıldı.
  » TURİZMDE 2011 BEKLENTİLERİ VE GÜNCEL SORUNLARIMIZ 9 Nisan 2011 Cumartesi, saat 13.00 da Özdere Kültür Merkezi’nde "Turizimde 2011 Beklentileri ve Güncel Sorunlarımız" başlıklı toplantı düzenlenecektir.
  » TURİZMİN PARLAYAN YILDIZI TEMİZ GÜMÜLDÜR TEMİZ ÖZDERE PROJESİ İLE EĞİTİM DESTEĞİ Eğitim seferberliği başlıyor… Turizmin Parlayan Yıldızı Temiz Gümüldür, Temiz Özdere projesi kapsamında İzmir Üniversitesi ve Tahir
  » TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ Menderes Belediyesi Özdere Mahallesi Kadınlar Korosu, Kültür Merkezi sahnesinde verdikleri Türk Halk Müziği konseriyle oldukça beğeni topladılar.Menderes Belediye Başkanı Ergun ÖZGÜN, Meclis Üyeleri ve
  » ULUSAL BAĞIMSIZLIĞA GİDEN YOL, İZMİR İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 91. Yıl dönümü ilçemizde ve kent gelinde düzenlenen etkinliklerle coşkuyla kutlandı.
  » ÜCRETSİZ SİNEMA GÜNLERİ BAŞLIYOR Menderes Belediyesi’nin düzenlediği sinema günleriyle Menderesliler eğlenceye doyacak.
  » YAZ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA HÜNER ÇOŞKUNER ANFİTİYATRO’DA SAHNE ALDI Yaz Etkinlikleri kapsamında her yıl farklı sanatçıları halka buluşturan Menderes Belediyesi ‘nin bu yılki ikinci konuğu Türk Sanat Müziği Sanatçısı Hüner COŞKUNER oldu.20 Ağustos Cumartesi akşamı Menderes Belediyesi Kültür Merkezi Anfitiyatro’da sahne alan sanatçı unutulmaz bir konser verdi.
  » YAZ OKULLARINDAN KAHVALTILI AÇILIŞ Her yıl binlerce çocuğa ev sahipliği yapan Menderes Belediyesi Yaz Spor Okulları, kahvaltı etkinliğiyle sezona “Merhaba” dedi.
  » YERDEN GÖĞE KADAR EĞLENCE Menderes Belediyesi ve Özdere Çevre Koruma Derneği tarafından düzenlenen Uçurtma Şenliğinin 3. sü yine oldukça renkli görüntülerle geride kaldı.Binlerce uçurtma minik ellerde gökyüzüyle buluştu. Çocukların heyecanına ortak olan büyüklerde güzel havanın tadını doyasıya çıkararak güzel bir gün geçirdiler.
  » YOL KALDIRIM VE AYDINLATMA ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME GEDAŞ tarafından elektrik tellerinin yeraltına alınması için yapılan kazı çalışmaları dolayısıyla bugün kaldırımlarımız oldukça kötü durumdadır. Uzun zamandır devam eden bu çalışmalar özellikle de siz değerli esnafımızı zor durumda bırakmaktadır.
  » ZÜLFÜ LİVANELİ HALK KONSERİ 24 Temmuz Cumartesi akşamı özgün müziğin güçlü yorumcusu Zülfü LİVANELİ Menderes Belediyesi Yaz Etkinlikleri kapsamında Özdere Mahallesi Sedat Balcı Stadı’nda muhteşem bir konser verdi.
  » “GELECEĞİN YILDIZI” MENDERES’TEN! Menderes Belediyespor Voleybol Takımı Oyuncusu Volkan Kurt “Geleceğin Yıldızları Kampı”na davet edildi.
  » “GÜNDÖNÜMÜ RİTÜELLERİ” BAŞKAN ÖZGÜN İLE BULUŞTU Menderes Halk Eğitim Merkezi’nin “Gündönümü Ritüelleri” isimli Avrupa Birliği Projesi kapsamında Menderes’te bulunan, Polonyalılar, Letonyalılar ve İtalyanlardan oluşan grup, Menderes Belediye Başkanı Ergun Özgün’ü makamında ziyaret etti.
  » “MESTANLILILAR İLÇEME GÜZELLİKLERİNİ TAŞIDILAR” Menderes Belediye Başkanı Ergun Özgün, Dünya Mestanlılılar Buluşması’nda Mestanlılılar ile bir araya geldi.
  » “SORAN, SORGULAYAN ÇOCUKLAR YETİŞTİRELİM” Menderes Belediye Başkanı Ergun Özgün, Menderes Eğitim Derneği’nin öğrenciler yararına Yeni Çarşı meydanında düzenlediği kermesi ziyaret etti.
  » “SORAN, SORGULAYAN ÇOCUKLAR YETİŞTİRELİM” Menderes Belediye Başkanı Ergun Özgün, Menderes Eğitim Derneği’nin öğrenciler yararına Yeni Çarşı meydanında düzenlediği kermesi ziyaret etti.
  » “TURİZMİN PARLAYAN YILDIZI; TEMİZ ÖZDERE, TEMİZ GÜMÜLDÜR... Özdere -Gümüldür Turizmini Tanıtma Altyapı Hizmet Birliği’nin başvurusu sahipliğinde,Menderes Belediyesi ve Menderes Kaymakamlığı işbirliğiyle hazırlanan, İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) destekli

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright (C) by LOCALVERİ  2013