SOSYAL BELEDİYE MENDERES

SOSYAL BELEDİYE MENDERES

Menderes Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile çıktığı bu yolda vatandaşa verdiği hizmet ile çıtayı her geçen gün biraz daha yukarı çıkartıyor.
Menderes Belediyesi bünyesinde bulunan Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından Menderes’in tüm mahallelerine eşit hizmet anlayışı ile her türlü yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara yardım elini uzatıyor.
Kurulduğu günden bugüne kadar Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından toplamda 30.153 vatandaşa hizmet verilmiş. Bu kapsamda 6386 vatandaşa ambulans hizmeti, 474 vatandaşa hemşirelik hizmeti, 455 vatandaşa kişisel bakım hizmeti, 301 yeni doğan bakım hizmeti, 43 vatandaşa fizik tedavi hizmeti ile vatandaşın ayağına gitmiş olup bu çalışmalar devam etmektedir.
Önceliğimiz Vatandaşımız
Menderes Belediyesi Başkan Vekili Erkan Özkan, “sosyal belediyecilik anlayışını çok önemsiyor ve verdiğimiz vereceğimiz hizmetleri bu doğrultuda biçimlendiriyoruz. Belediyemiz bünyesindeki tüm müdürlüklerimizle sıkça toplantılar yapıyor çalışma arkadaşlarımızla beraber bu konuda her fırsatta hassasiyetimizi ortaya koyuyoruz” dedi.

Her Alanda Sosyal Belediye
Başkan Vekili konuşmalarına ek olarak; “Sosyal Belediyecilik sadece evine ekmek götüremeyen, çocuğuna kırtasiye malzemesi alamayan vatandaşlara yardım etmek demek değildir. Bu kapsam Sağlık İşleri Müdürlüğümüzün, vatandaşlarımıza sağladığı hizmet ile hayat kalitelerinin yükselmesi önemli ve de çok kıymetlidir.
Vatandaşlarımızın maddi manevi yanlarında olduğumuzu bilmeleri bizleri oldukça mutlu etmekte. Menderes Belediyesi olarak vatandaşlarımızın her anlamda yanlarındayız ve destekçileriyiz.

Resimler


Paylaş