EMITT Fuarı’nda Menderes’e Yoğun İlgi

EMITT Fuarı’nda Menderes’e Yoğun İlgi

İstanbul’da düzenlenen EMITT Turizm Fuarı’na katılan Menderes Belediyesi’nin standına dünyanın dört bir yanından ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

İlçenin tanıtımı adına İzmir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (İzmir YİKOB) ile birlikte DOĞU Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT'e katılan Menderes Belediyesi’nin standına fuar ziyaretçileri büyük ilgi gösterdi. İlçenin tarihi ve kültürel değerlerinin sergilendiği stantta Menderes’in boncuk ocaklarında üretilen nazar boncukları ziyaretçilere hediye edildi.

Tanıtımı sürdüreceğiz

İlçenin, dünyaya tanıtımı adına çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Menderes’imizin tüm değerlerini dünyaya duyurmak için başlattığımız tanıtım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından birisi olan EMITT’e katılarak ilçemizin tüm güzelliklerini fuar ziyaretçilerine sunuyoruz. 94 ülkenin katılım sağladığı fuarda İzmir YİKOB ile birlikte yer aldığımız standımıza büyük ilgi olması bizleri de mutlu ediyor. Menderes’imizin tarihi ve kültürel değerlerini her platformda dünyaya tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.

Resimler


Paylaş